0,00

Grozā nav neviena produkta.

Privātuma politika

Privātuma atruna

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi saistībā ar šo tīmekļa vietni.

Mēs pilnībā respektējam Jūsu tiesības uz privātumu, un bez Jūsu atļaujas nekādu personīgo informāciju par Jums neievāksim. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat mums tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personas datu aizsardzības likumu.

Šajā tīmekļa vietnē mēs neievācam nekādus Jūsu personas datus, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu).

Informāciju, kas saistītas ar šīs tīmekļa vietnes apmeklētājiem un to rīcību fiksē Google Analytics, kas tiek izmantota statistikas nolūkos, lai uzlabotu šīs tīmekļa vietnes lietojamību. Ievāktie dati netiek izmantoti, lai identificētu jūsu personību. Informācija, kas tiek ierakstīta:

  • apmeklētāja web servera adrese;
  • domēna vārds;
  • iepriekšējā tīmekļa vietne no kuras Jūs esat mūs sasniedzis, ieskaitot jebkādus meklējumu terminus, kas izmantoti;
  • dati, kas norāda uz apmeklētāju plūsmu ap šo tīmekļa vietni (piemēram, lapas, kurām piekļust un dokumenti, kuri lejupielādēti);
  • kāda veida tīmekļa pārlūkprogrammatūru jūs izmantojat;

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdadtnes (“cookies”).

Kas ir sīkdatne?

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai tīmekļa vietne atcerētos:

  • vai esat jau piekritis tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes;
  • Google karšu sīkdatne, kas fiksē kartes izmantošanu;
  • Google Analytics – tīmekļa vietnes lietošanas datu ievākšanai statistikas nolūkos.

Google Analytics

Mūsu tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ja Jūs vēlaties, lai mūsu tīmekļa vietne neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo tīmekļa vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: www.aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Personas datu apstrāde un to nodošana trešajām pusēm

Mājas lapas darbības nodrošināšanai – pirkuma izpildei tiek pieprasīti personas dati: vārds, uzvārds, adrese, e-pasts un tālrunis.

Personas dati tiek nodoti pilnvarotām trešajām pusēm, pirkuma izpildei:
– Maksājumu izpildes nodrošināšanai AS Maksekeskus
– Piegādes nodrošināšanai Venipak
– Piegādes nodrošināšanai Omniva

 

Ja vēlaties, lai nodotie personas dati tiktu dzēsti, sazinieties par to ar mūsu klientu servisu: eveikals@tzmo-global.com