0,00

Grozā nav neviena produkta.

Par mums

TZMO Latvija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas ierīču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā. Augstu popularitāti ir ieguvuši uzņēmuma pārstāvētie zīmoli SENI, Bella, Happy, Matopat un citi. Mūsu produkcija tiek pārdota 86 valstīs visā Pasaulē: ASV, visā Eiropā, Tālajos Austrumos un Āzijā.

MŪSU MISIJA
Mēs vēlamies apgādāt klientus ar augstākās kvalitātes produktiem, lai padarītu to dzīvi labāku, ērtāku, drošāku. Mēs esam atbildīgi ne vien par to pašreizējām vajadzībām, bet paredzam arī to, kas tiem būs vajadzīgs nākotnē, un cenšamies to sniegt jau šodien.

MŪSU VĒRTĪBAS
Mūsu korporatīvās kultūras vērtību pamats ir: inovācija, atbildība un pieredze.

INOVĀCIJA
Plānojot globālo izplatību, mēs domājam par inovatīviem veidiem, kā attaisnot klientu prasības. Tādējādi TZMO SA produkcija atbilst tehnoloģiju līmenim un tai piemīt augstākā kvalitāte, neskatoties uz to, kurā valstī tā tiek piedāvāta.

ATBILDĪBA
TZMO Latvija apvieno ekonomiskos panākumus un sabiedrības iesaisti – mēs organizējam un atbalstām izglītības projektus, kas sekmē veselību un veicina līdzjūtību pret ļaudīm, kam nepieciešams sabiedrības atbalsts: hroniskiem slimniekiem, nespējniekiem un bērniem.

PIEREDZE
Ilgtermiņa darbinieku pieredze un praktiskās zināšanas apvienojumā ar jaunāka personāla radošo garu un prasmēm ļauj radīt labāko piedāvājumu. Iepazīstot un izprotot mūsu klientus, mēs tiem piedāvājam labākos risinājums.

Latvijā jau 20 gadus
TZMO Latvija

Mūsu zīmoli

Pierakstīties jaunumiem