0,00

Grozā nav neviena produkta.

Augšdelma asinsspiediena mērītājs Omron M3 Comfort

50,20

*Piegādes laiks: 1-2 nedēļām*

Omron M3 Comfort asinsspiediena mērītājs ar 22-42 cm stingru aproci.

SKU: NZ-APM-CI01-007

Omron M3 Comfort automātiskais asinsspiediena mērītājs.

Tagad jūs varat ērti, ātri un precīzi pārbaudīt asinsspiedienu un viegli kontrolēt savus rezultātus.

Priekšrocības:

  • Omron M3 comfort ir klīniski apstiprināts asinsspiediena mērītājs, kas ļauj ērti sekot līdzi hipertensijas rādītājiem mājās.
  • Omron unikālā Intelli Wrap Cuff aproce novērš aproces novietošanas grūtības uz augšdelma – nodrošina precīzus asinsspiediena mērījumus jebkurā augšdelma pozīcijā.
  • Manšetes ietīšanas ceļvedis un ķermeņa kustību noteikšanas indikatori palīdz izvairīties no biežāk pieļautajām kļūdām, kas var izraisīt neprecīzus asinsspiediena rādījumus.
  • M3 Comfort var lietot divi atsevišķi lietotāji + viesis, un tas saglabā līdz 60 asinsspiediena rādījumiem vienam lietotājam.
Viegli lietojama Intelli Wrap aproce

Aptiniet manšeti vismaz vienu pirkstu virs elkoņa līnijas. Manšetes piepūšanas laikā aproces uzvilkšanas ceļvedis signalizēs, vai manšete ir pareizi uzvilkta.

Darbība ar vienu pogu

Nospiediet “START”, lai noņemtu rādījumu, un manšete sāks piepūsties, mērot asinsspiedienu.

Skaidri saprotami rezultāti

Veicot mērījumu, M3 Comfort norādīs, vai esat pārāk daudz kustējies, vai jums ir neregulāra sirdsdarbība vai hipertensija.

Rīkojieties veselīgākai nākotnei
Regulāra asinsspiediena monitorēšana var palīdzēt jums atrast pozitīvas izmaiņas ikdienas dzīvē, lai nākotnē saglabātu veselīgāku sirdi.