0,00

Grozā nav neviena produkta.

Augšdelma asinsspiediena mērītājs Novama White A

23,97

*Piegādes laiks: 1-2 nedēļām*

Novama White A automātiskais asinsspiediena mērītājs.

SKU: NZ-APM-CI01-010

Novama White A automātiskais asinsspiediena mērītājs.

Regulāra asinsspiediena mērīšana ir pamats cīņai pret hipertensiju. Saskaroties ar infarkta vai insulta risku, savlaicīga asinsspiediena noviržu atklāšana ļauj pietiekami laicīgi vērsties pie ārsta, klīnikas vai lietot spēcīgākas zāles.

Klīniski pierādīta mērījumu uzticamība.

Augšdelma asinsspiediena mērītājs ir nepieciešams sadzīves aprīkojums vai vismaz labs draugs, ko pacienti izmanto pie ārsta. Ir svarīgi regulāri izmērīt asinsspiedienu un izvēlēties pareizo manšeti. Pateicoties spiediena mērīšanai visos diennakts laikos un ķermeņa apstākļos, mēs varam novērtēt, vai spiediens ir normāls vai varbūt tas atšķiras no tā.

Aritmijas indikators.

Aritmijas ir patoloģiski sirds ritmi, kas var tieši apdraudēt dzīvību. Visizplatītākie aritmiju veidi ir, piemēram, kambaru fibrilācija, kambaru un supraventrikulāras aritmijas. Sirds patoloģiskas darbības ārstēšana galvenokārt ir dzīvesveida maiņa, medikamentu lietošana un ārstēšana, piemēram, RF ablācija. Aritmijas simptomi ir elpas trūkums, sāpes krūtīs un sirdsklauves.

Vidēji 3 mērījumi.

Trīs mērījumu vidējais rādītājs nodrošina, ka vienu rezultātu neietekmē īslaicīgas asinsspiediena svārstības vai ārēji faktori.

Standarta aproce 22-33 cm.

Tas derēs lielākajai daļai, lai tests būtu precīzs un to varētu veikt daudzas reizes.

Liels XL ekrāns – 3,3 collas.

Liels, viegli nolasāms LCD ekrāns ar skaidriem, lieliem cipariem ļauj viegli nolasīt mērījumus. Nav nepieciešams meklēt brilles vai lūgt palīdzību no citas personas.

60 rezultātu atmiņa.

Tā ir elektroniska piezīmju grāmatiņa, ar kuras palīdzību mēs varam analizēt veselības stāvokli noteiktā laika periodā.

Rezultāta interpretācija.

Rezultāta interpretācija saskaņā ar PVO – skaidra skala ļauj ātri novērtēt asinsspiedienu. Turot asinsspiedienu normas robežās, insulta risks samazinās par aptuveni 40%, bet sirds išēmiskās slimības risks samazinās par aptuveni 25%.